Sistema rengiama. Daugiau informacijos 861434344

<iframe src="http://saskaita.elviz.lt/"></iframe>

Apie projektą elektroninės sąskaitos

Sąskaitų išrašymo sistema elsaskaita.lt buvo sumanyta susidūrus su asmeniniais nepatogumais rašant sąskaitas naudojantis exeliu. Kiekvieną kartą atsiminti koks sąskaitos numeris panaudotas, kiekvieną kartą susirasti kliento kontaktinius duomenis, saugoti sąskaitas kompiuteryje ir rizikuoti, kad sugedus kompiuteriui prarasime informaciją ir/arba už informacijos atsatymą sumokėsime didžiulius pinigus, sekti kurios sąskaitos jau pateiktos buhalterijai kurios dar ne, tarp atskirų failų ieškoti kas buvo išrašyta ir kurios sąskaitos jau apmokėtos, turint klientų kuriems teikiame paslaugas pagal aptarnavimo sutartis atsiminti, kad jau laikas rašyti periodinę sąskaitą…

 

Visos aukščiau išvardintos problemos eikvodavo mūsų laiką, o dabar jų nebėra. Sąskaitų išrašymo sistema  elsaskaita.lt padeda mums nesibaiminti, kad suklysime numerį, neprarasti klientų duomenų, nepamiršti išrašyti periodines sąskaitas.

 

Elsaskaita.lt savybės:

 

Užsakyti…
  • Sąskaitų išrašymo sistema elsaskaita.lt buvo sumanyta susidūrus su asmeniniais nepatogumais rašant sąskaitas naudojantis exeliu.
  • Visos teisės saugomos: Elektroninės Vizijos, MB
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos