Sistema rengiama. Daugiau informacijos 861434344

<iframe src="http://saskaita.elviz.lt/"></iframe>

Buhalterinėms įmonėms

Išskirtinis pasiūlymas įmonėms užsiimančioms buhalterinės apskaitos paslaugų teikimu:

 

Teikiant elektroninių sąskaitų sistemos paslaugas įmonėms, Elektroninės Vizijos, MB turi sukaupusi patirtį leidžiančią plačiai mastyti apie teikiamos paslaugos poreikius. Mūsų kompanija gali pasiūlyti įvairius naudingo bendradarbiavimo būdus. Kviečiame Jus prisijungti prie Elsaskaita.lt atstovaujančių įmonių programos ir praplėsti savo verslo galimybes.

 

Programa Minimum

 

Šios programos tikslas – kurti vertę Jums ir Jūsų klientams. Buhalterinė įmonė savo klientams suteikia puikų elektroninių sąskaitų išrašymo įrankį, tuo pačiu užtikrindama sąskaitų pateikimo ir saugojimo procesą. Savo klientams teikiate šią paslaugą mokamai arba nemokamai.

 

Tapus partneriu siūlome:

  • Patogius instrumentus klientų elektroninėms sąskaitoms faktūroms tvarkyti;
  • Efektyvias priemones, mažinančias sąskaitų pateikimo ir archyvavimo kaštus;
  • Savalaikį gaunamų sąskaitų judėjimą nuo tiekėjo iki buhalterijos;
  • Darbo procesų, susijusių su sąskaitų aptarnavimu, optimizavimą;
  • Galimybę sukurti pridėtinę vertę Jūsų teikiamoms paslaugoms;

Jeigu Jus domina dirbti kartu, rašykite el. paštu info@elsaskaita.lt

Programa Maximum

 

Šios programos tikslas – kurti išskirtinį, pagal Jūsų įmonės poreikį ir pagal Jūsų naudojamos buhalterinės programos galimybes subalansuotą sprendimą leidžiantų ne tik išrašyti, saugoti, siųsti, redaguoti sąskaitas faktūras, bet ir teikti klientams reikiamas ataskaitas naudojant interneto prieigą.

 

Klientui išrašius elektroninę sąskaitą ir pateikus ją klientui bei buhalteriui naudojantis išrašymo sistema, ar užkrovus skanuotą gautą piekimo dokumentą, buhalteris suveda pateiktąją sąskaitą į naudojamą buhalterinę sistemą, o klientas mato visas reikiamas ataskaitas. Pelno – nuostolio, kreditorių – debitorių ir kitas reikiamas.

 

Tai tik trumpas aprašymas. Visi reikiami sprendimai ir moduliai įdiegiami pasirašius atskirą bendradarbiavimo susitarimą ir išanalizavus poreikius, suderinus kainą ir apmokėjimo galimybes. Jeigu Jus domina dirbti kartu, rašykite el. paštu info@elsaskaita.lt

 

  • Sąskaitų išrašymo sistema elsaskaita.lt buvo sumanyta susidūrus su asmeniniais nepatogumais rašant sąskaitas naudojantis exeliu.
  • Visos teisės saugomos: Elektroninės Vizijos, MB
    Sprendimas: Elektroninės Vizijos